Muna 30.5 – 1.6. 2014

Již ve čtvrtek jsem naložil vozík za auto , abychom v pátek mohli vyrazit co nejdřív. Opět jsem měl vozík větší než auto. Naložil jsem pul kulatou sedačku z pošty a k tomu kola. Do auta elektrocentrálu , vysavač, světla  a pak trochu jídla ……….

V pátek jsme vyrazili co nejdřív , půl sedmé je asi náš nejlepší dosažitelný čas odjezdu. Cesta s naloženým vozíkem proběhla bez problému. Od Zábřehu jsme potkávali často Policii. Ve Velkých Losinách nás nakonec odchytli. Běžná kontrola dopadla v pohodě . Na Munu jsme dorazili dříve než Keny . Zatopili jsme , povečeřeli a postupně usínali.

V sobotu ráno jsme vyložili vozík. Rozdali dětem kola a už řádili.  S Kenym jsme vyzkoušeli novou elektrocentrálu. Zkouška proběhla velice úspěšně.  Potom se natáhli prodlužky a Keny začal pracovat uvnitř – brousit loď , vysávat podlahy a pavučiny . Potom malovat další dvě stěny  a zas uklízet. Já se raději z místnosti spakoval a šel si hrát s kameny. Začal jsem opravovat odvodňovací kanál kolem domu. Trochu jsem si u toho párkrát scvakl prsty pod kameny . V pauze jsem se projel na kole s dětma  po Muně. Navštívily jsme sousedy. Potom jsem se věnoval opět dřině v kameni 🙂 . Ivetka postonávala , takže žádné moc aktivity nevyhledávala.  Při práci nám uběhl den  a na večer jsme nachystali kino. Když jsem říkal že se jednou bude na 108 promítat tak se lidí usmívali pod vousy.

V neděli jsme už jen dodělávali rozdělané práce od soboty. Keny s Quidem odpochodovali po obědě směr autobus do Prahy. My jsme se trochu zdrželi. Kolem půl druhé jsme taky nakopli našeho dříče a vyrazili směr Kroměříž.